tesettür mayo

En Çok Tercih Edilen Haşema Modelleri aisetesettur.com’da!

Bu sitede yer alan kapalı mayo modelleri, her bütçeye hitap etmesinin yanı sıra her zevke de hitap edecek olan bir seçeneği muhakkak barındırıyor. Tesettür mayo olarak da bilinen kapalı mayo modelleri arasında pek çok renk seçeneği yer alıyor. Yine bu renk seçenekleri arasında pek çok deseni ve özgün tasarımları da bulmak son derece kolay. Bu tasarımların her biri fark yaratacak türden ve hem modaya hem de her kadının sahip olmak isteyeceği zarafete uygun oluşuyla hayli yoğun beğeni topluyor. Ayrıca esnek kumaşları sayesinde çok rahat hareket edebilme olanağı tanıyan haşema modellerine buradan ulaşabilirsiniz. Spor yaparak sağlığını korumak isteyen muhafazakar hanımlar için de bulunmaz bir seçenek olarak dikkat çekiyor.

gri-hasema-modelleri-haema-modelleri-haema-26603-48-O

cicek-desenli-siyah-hasema-modelleri-haema-modelleri-haema-26599-48-O

Yarım Haşema Modelleri de Mevcut

Elbette her muhafazakar hanım tesettürlü giyim tarzına sahip olmak zorunda değil. Hal böyle olunca da bu tarzı da layıkıyla yansıtabilmek adına www.aisetesettur.com müşterilerine özel yarım haşema modelleri de en makul fiyatlar ve yine en özgün ve en zarif tasarımlar ile hanımların beğenisine sunuluyor. Yarım haşema modellerinde de birden fazla renk ve desen seçeneği yer alıyor. Aynı zamanda pek çok bedene uygun yarım haşema modellerini burada bulmak oldukça kolay. Göz alıcı desenleri ile de yüzmenin ve yazın tadını çıkarmanın vereceği tadı ikiye katlayacak olan yarım haşema modelleri, tıpkı diğer tesettür mayolar gibi en kaliteli kumaşlardan üretilerek en uzun kullanım ömrü ile uzun vadede bütçenin korunmasına da katkı sunuyor.

lacivert-yarim-hasema-modelleri-haema-modelleri-aie-tesettr-26314-48-O

 

desenli-yarim-hasema-modelleri-haema-modelleri-aie-tesettr-26318-48-O

Pek Çok Özelliği ile Bulunmaz Rahatlık

Haşema modellerinin zarif tasarımları ve esneklikleri haricinde elbette daha pek çok özelliği bulunuyor. Bu özelliklerinden bir tanesi de su itici olmaları. Bu sayede tüm suyu içerisine hapsetmiyor ve normal bir kıyafette olduğu gibi uzun süre kuruması için beklenmesi gerekmiyor. Çok kısa bir süre içerisinde kurumasının mümkün oluşu da elbette sahilin keyfini çıkarmak ve deniz kenarında aileleri ile vakit geçirmek isteyen hanımlar açısından bulunmaz bir fırsat yaratıyor. Ayrıca daha farklı bir tarz meydana getirmek isteyen hanımlar için taytlı haşema modelleri de bu sitede alıcılarla buluşuyor. Tüm bunların yanı sıra güpürlü, piliseli ve incili modellerinin de bulunması elbette tasarımları çok daha özgün kılan başlıca unsurlar arasında yer alıyor.

yaprak-tesettur-mayo-modelleri-tesettr-mayo-aie-tesettr-26484-46-O

Haşemalar Başlık Tasarımları ile de Beğeni Topluyor

Bu sitede yer alan haşemaların başlıkları da oldukça ilgi çekici tasarımlara sahip. Kurdeleli, desenli, şapka modeline sahip ve incili olanlar en çok ilgi çekenler arasında aynı zamanda yarım haşema modelleri de başlıksız olarak tercih ediliyor. Yani haşemaların tasarımlarından başlıklarına kadar her unsurunu hanımlar kendi zevklerine göre belirleme imkanına sahip bulunuyor.

hardal-desenli-tesettur-mayo-modelleri-tesettr-mayo-aie-tesettr-26509-46-O

siyah-puanli-tesettur-mayo-tesettr-mayo-26740-34-O

Sadece Giyim Zevkinize Değil Bütçenize de Hitap Eden Alışveriş

Bu site sadece en özgün tasarımlara sahip ve en zarif haşema modellerini sunmakla kalmıyor, aynı zamanda bunlara hanımların en makul fiyatlar üzerinden sahip olabilmesini de sağlıyor. Bu sitede yer alan makul fiyatlar sayesinde herkes en uygun fiyatlı ve en kaliteli haşema modellerini kendi zevkine göre tercih ederek yazın yüzme keyfini doyasıya yaşayabiliyor.

Kampanyalar ile Tesettür Mayoları Çok Daha Ucuza Temin Edin

Pek çok üründe belirli dönemlerde kampanyalar da yer alıyor. Bu sayede hanımların alışverişe ayırdıkları bütçeyi çok daha mantıklı bir şekilde kullanmaları mümkün hal geliyor. Öyle ki zaman zaman üç al iki öde gibi cazip kampanyalar dahi aisetesettur.com sitesinde müşterilerle buluşmayı bekliyor. 75 TL ve üzeri alışverişlerde kargonun tamamen ücretsiz olması ve kapıda ödeme kolaylığı da hanımları ayrıca memnun etmek adına yeterli. Hemen https://www.aisetesettur.com/ adresini ziyaret ederek ürünlere göz atabilirsiniz.

No Comments

Leave a Comment