fbpx

Modanisa Blogger Akademi 2 Kayıtları Başladı!

Geçtiğimiz yıl bu zamanlar gözüme bir ilan ilişti sosyal medyada; geleceğin 40 moda yazarından biri sen olmak ister misin? diyordu. O dönemde işlettiğim bayinin işleri çok yoğundu. Bir yandan rengarenk kostüm markası bir yandan bayim ve minik oğlumla bol mesaili bir dönemdeydim. Aklımda hep blog yazmak vardı ama hem teknik bilgiye sahip değildim hem de vakit ayıramıyordum. Acaba olur mu dedim ve başvurdum. Bir kaç gün sonra Salih Çaktı aradı ve kabul edildiğimi söyledi. Şaşkındım… Eğitimler Üsküdar Üniversitesi’nde başladı. Her cumartesi oğlum ve eşimle düştük yollara ve beş haftanın sonunda sertifikalarımızı aldık.

Bu eğitim benim için çok önemliydi, tatilimi yarıda kesip dersleri kaçırmamak koşturdum. Sosyal medya uzmanları, ünlü bloggerlar, uzmanlar ve Modanisa çalışanları ile tanıştım. Dopdolu geçen dersler sonunda aktif yazı yazdığım, reklam teklifleri aldığım, kendi markamı tanıttığım bir bloğum oldu.

Modanisa’nın Türkiye’de ilk defa uyguladığı Blogger Akademi benim için milat oldu. Katılımların ücretsiz olduğu Blogger Akademi’de, katılımcılara bloglarını açmaları için ücretsiz domain+webhosting sağlanıyor. Sizde bu fırsatı değerlendirin ve 2. Blogger Akademi eğitimine başvurun.

Hemen başvurmak için tıkla!

 

No Comments

Leave a Comment