2017 Sonbahar/Kış Tesettür Kombinleri

Merhaba Hanımlar, 2017 Sonbahar ve Kış aylarında sizlere ilham verecek yepyeni tesettür kombinler hazırladım. Bu sezonun trend renklerinden ve aksesuarlarından derlediğim parçalar arasında sizinde gardırobunuzda bulunanlar olabilir. Yeni alışverişler için ise bazı ayrıntılar yakalayabilir alışverişlerinize yön verebilirsiniz.

Sezonun en göze çarpan renkleri lacivert, bordo, camel diyebilirim. Tabii ki yaz kış vazgeçemediğimiz siyahın grilerle yakaladığı cool çizgiyi de bu sezon es geçemeyiz. Hazırladığım üç kombinde farklı kişilik veya tarzlara hitap ediyor diyebilirim. Klasikçiler için hazırladığım camel ve lacivert renklerin net duruşu, kotlardan vazgeçemeyen spor severlerin trençlerle kazandığı dinginlik, etekten vazgeçemeyenlerin ise deri ve zımbalarla bütünleştiği üç ayrı kombin… Bazen bu üç kombini de aynı kişinin gardırobunda görmek olağan bir durum olsa gerek. Keza bir gün işe giderken ertesi gün caddede arkadaşlarla bir kahve içmeye çıkan, başka bir gün de özel bir toplantıya katılacak olan hanımların bu parçaları ayrı ayrı değerlendirmesi hatta karma kombinler yaparak seçenekleri çoğaltması mümkün. Zaten stilinizi ortaya koymanız tam bu noktada oluyor. Yani hiç umulmadık parçaları ve renkleri kendi hayal gücünüzle birleştirerek farklı ama bir o kadar da kendiniz olabilirsiniz.

İşte size ilham verecek kombinler:

img-set tesettur-kombinler 2017-kis-tesettur-kombin

Kombinlerdeki parçalar Zara, H&M, Mango, Valentino, Beymen, Balmain, Prada, Michael Kors ve Hermes gibi dünyaca ünlü markalara aittir.

“2017 Sonbahar/Kış Tesettür Kombinleri” hakkında 11 yorum

 1. Geri bildirim: tesetturyakasi.ne... - Tesettür Vizyon

 2. Geri bildirim: tesetturyakasi.n zu ... - Çiğdemle Lezzetler - Çiğdemce Lezzetler

 3. Geri bildirim: tesetturyakasi.ne… | Sağlık Önerileri ve Tavsiyeleri

 4. Geri bildirim: 353040058274750027 – hijab two pin blog

 5. Geri bildirim: tesetturyakasi.ne… – Seasonal Fashion

 6. Geri bildirim: tesetturyakasi.ne… – Tesettür Fikirleri 2019

 7. Geri bildirim: tesetturyakasi.ne… – Hijab Fashion Ideas

 8. Geri bildirim: tesetturyakasi.ne… – DIYESP

 9. Geri bildirim: tesetturyakasi.ne… – Famous Last Words

 10. Geri bildirim: tesetturyakasi.ne... - Outfits for Work

 11. Geri bildirim: tesetturyakasi.ne... - Winter Outfits

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.