fbpx

Büyük Beden Abiye Modelleri

Artık özel günler, tesettürlü ve büyük beden hanımların korkulu rüyası olmaktan çıkıyor. Şık olmak sadece zayıf hanımların hakkı değil. Doğru model ve renkteki ürünlerle hem şık hem de zarif gözükebilirsiniz. Özgün ve şık tasarımların yer aldığı modanisa.com adresinden oldukça zengin içerik ile alışveriş yapabilirsiniz.

Siyah renk bu elbise; bir çok ten rengi ile uyum sağlaması ve model özelliği bakımından büyük bedenler için ideal bir parça. Şifon detayı ile göbek ve sırt bölgesi yağlanmasını kamufle edebilecek nitelikteki bu ürünün fiyatı sadece 279,90 TL.

z-uzeri-tul-detayli-omuzu-tasli-elbise--lacivert--nurla-abiye-95073-1

Salaş sırt ve kol detayları ile hareketlendirilen dantel elbise de sizi olduğunuzdan zayıf gösterecektir. Fiyatı ise: 199.90 TL.

z-payet-detayli-abiye-elbise--kirmizi--hede-100815-1

 

Şifon üzerine giydirilmiş dantel ve taşlı süslemeleri ile dikkat çeken abiye elbise pardösü kullanan hanımlar için uygun bir model. Fiyatı ise: 379,90 TL.

z-uzeri-dantel-kaplamali-abiye-elbise-murdum--nurla-abiye-100371-6

 

Özel günlerin vazgeçilmezi gold rengi ve ipek şifon kumaş bir araya getirilince, hem zarif hem de büyük bedendeki tüm olumsuzlukları kamufle edecek özellikte bir model oluşturulmuş. Fiyatı:214,90 TL.

z-dantel-detayli-abiye-elbise--gold-siyah--saliha-83006-1

 

 

 

1 Comment

  • Ano 21 Şubat 2016 at 14:09

    Kırmızı dantel elbisenin siyah veya başka bir rengi Mecit müdür.
    Hayırlı işler
    Ano

    Reply

Leave a Comment