fbpx

Kayseri Huuri Tesettür Butik

Merhaba arkadaşlar, Erciyes’in eteklerinden, mantının diyarından yani Kayseri’den bir butik ile sizleri tanıştıracağım bugün: Huuri Tesettür Butik!

img_7800_resizedKayseri’de her tarza hitap eden tesettür kıyafetleri bulabileceğiniz ve ambiyansiyla çok beğeneceginiz bir tesettur giyim mağazası Huuri Tesettür Butik. Kendisini kanıtlamış, köklü tasarımcıların ve markaların ürünlerini bulabileceğiniz mağazada modern, şık, spor ve özel günlere uygun yüzlerce çeşit arasından size uygun olanını seçmeniz çok kolay.

img_7818_resized

Butiğin en güzel yanı ise biz kadınların en sevdiği altın ve mücevharat ile tesettür giyim ürünlerini aynı mağazada sunuyor olması. Bu özelliği ile Türkiye’de bir ilke imza atan Huuri Tesettür Butik 2 katlı ve 200 metre mağazası ile 4 bölümde hizmet sunuyor. Giriş katında yeni sezon tesettür, takı ve mücevharat gibi ürünleri 3 bölümde, ikinci katında ise outlet ve tesettür abiye ürünlerinin olduğu 4. bölümde hizmet veriyor.

img_7980_resized

Huuri Tesettür Butik’de bulunan markalar biraz önce de söylediğim gibi kendisini tarz anlamında kanıtlamış firmalar. Markalar arasında Missemramiss, Naki Mascara, Al Marwah, Baqa, Senna, Nars, Gupra, Misswhence, Tdee, Deelake, Cloche, Hanzade, Talys, Mejj, Hilal Oguzkan, Bnn, Zeyn, Noi Triko gibi duayen isimler bulunuyor. Kayseri ve çevre illerde yaşayanlar için çok büyük bir fırsat, çünkü İstanbul’da bile bu kadar marka ve tasarımcının ürününü aynı anda görmek pek de mümkün değil. Hem kıyafet hem de aksesurları da kombin yapma kolaylığı ile eşsiz bir hizmet!

Huuri Tesettür Butik İletişim:

Adres: Köşk Mah. Köşk Cad. No:81/B Kayseri

Telefon: 0352 999 30 50

 

No Comments

Leave a Comment