fbpx

Kişiye Özel Güzellik: Belle Beauty Club

Merhaba kızlar, bugün sizleri kişiye özel estetik ve güzellik kavramını baz alan bir güzellik merkezine götüreceğim. Son zamanlarda aynı tip kadınlar oluşturan ve para tuzağı güzellik ve estetik merkezlerinin aksine, sizlerin kendinize özel uygulamalarla sağlıklı ve bakımlı olmanızı sağlayacak bir merkez; @bellebeautyclub. En önemlisi ise merkezin sahibinin Tıp Fakültesi mezunu olması ve bu alanda araştırmalar, çalışmalar yapmış olması. Yard. Doç. Dr. Özcan Şenmevsim‘in sahibi olduğu merkezde cilt bakımından, lazer epilasyon uygulamalarına, mezoterapiden, PRP’ye kadar birçok uygulama yapılmakta.

Özcan Hanım; ”Her kadın bakımlı olduğu zaman güzeldir!” diyor ve vurguluyor; doğru uygulamalar ile çok daha genç ve bakımlı olabilirsiniz. Özellikle biz tesettürlü kadınlara; kapalı kalan saçlarımızın dökülmesine karşı PRP uygulamasını öneriyor. PRP; kişinin kendi kanının santrfuj edilmesi sonucunda elde edilen plaletten zengin sıvının cilde enjekte edilmesi ve doku yenilenmesi uygulamasıdır. Bu şekilde saç kökleri canlandırılıyor ve dökülen saçlara etki ediyor.

Akıldan çıkarılmaması gereken nokta şu olmalı ki; güzellik ve estetik kişiye özel olmalıdır. Her bakım uygulanan cilt tipine göre belirlenmelidir. Kişiye özel cilt bakımlarının oksijen yoğun terapiler olması, peeling (soyma), mezoterapi gibi yenileme işlemlerinin daha sık başvurulan yöntemlerin geliştirilmesi özellikle hava kirliliği, şehir yaşamının stresli etkileri yüzünden yıpranan ciltlere nefes alma imkanı tanımaktadır.

banner1Ben kendim için klasik cilt bakımı yaptırdım ve mucizevi etkiyi üzerinden iki gün geçmiş olmasına rağmen hala hissediyorum. Daha evvel yaptırdığım bakımlarda sızı ve sivilcelenme problemi ile karşılaşmıştım ama bu bakım da bunlarla karşılaşmadım ve benim için gözle görülür şekilde faydalı oldu.

Epilasyonda da cildin yapısına göre cihaz seçimi, talep eden kişinin ağrı eşiği ve beklentisi iyi değerlendirilmelidir. Her cihaz her cilt tipinde aynı sonucu vermeyebilir. Epilasyonun iğneli mi lazerle mi yapılacağı ve kaç seansta ne sıklıkta uygulanacağı kişiden kişiye özel bir uzman değerlendirmesi ile mümkündür.

Epilasyon konusunda piyasada bulunan makinalardan çok daha etkili bir makina olan Diode ile hizmet verliyor ve ince sarı tüylerde bile başarılı sonuç elde ediliyor. Açılışa özel 6+2 seans tüm vücut lazer için sadece 1350 TL’lik bir kampanya yapılmış, siz de bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

s-3517e5d3337ebe07d2f1fb0779bcb62ccecf7a89Özellikle cilt bakımı için bir arkadaşınızı alın yanınıza ve düzenli olarak bakımınızı yaptırın, mutlu hissedin!

Son dönemlerde güzellik adına oluşan tek düze insan modelinden eminim birçoğumuz hoşnut değiliz. İşte bu yüzden Dr. Bella ile hem kendiniz kalacak hem de bakımlı olacaksınız!

Adres: Şakayık Sokak 60/3 Nişantaşı, İstanbul

Tel: 0212 296 25 69

WhatsApp: 0555 104 44 55

 

No Comments

Leave a Comment