fbpx

Mezuniyet Abiye Elbiseleri

Dopdolu geçirdiğiniz  öğrencilik yıllarına veda edeceğiniz, öğretmenlerinizin, tüm arkadaşlarınızın katılacağı mezuniyet gecesinde şık olmak istiyorsunuz. Hem tesettürü muhafaza etmek, hem de bu özel gecede rahat olabilmek için tercih yapmak oldukça zor. Sizler mezuniyet  heyecanı yaşarken ben sizler için seçimi yaptım bile 🙂

Farklı renklerde seçtiğim bu elbiselerden size hangisinin uyacağını belirleyecek kriterler; ten renginiz, fiziksel özelliğiniz ve gideceğiniz mekanın renkleridir.

z--123649-2 z-dore-suslemeli-abiye-elbise--mercan--mileny-123009-1

z-otantik-abiye--mor--gamze-polat-124860-4 z-truva-abiye-elbise--murdum--dilek-etiz-103721-1

 

Seçimlerinizi yaparken bunun bir nişan hazırlığı değil, mezuniyet alışverişi olduğunu, yaşınızın henüz ağır giysiler için uygun olmadığını ve capcanlı renklerin tam size uygun olduğunu unutmayın. Ağır makyajdan kesinlikle uzak durun. Zaten dupduru bir güzelliğiniz var, ne kaz ayaklarınız çıktı ne de yanaklarınız sarktı! Eşarp veya şal seçiminizde elbisenizin önüne geçmemeli. Ayakkabı seçiminde ise pullu, payetli aşırı yüksek topuklar ve dolgu topuklar yerine yine elbisenizin ayakkabının gölgesinde kalmayacak sade stilettolar seçmenizi öneririm. Aksesuar kullanmak isterseniz elbisenizde yaka detayı yok ise sade ve şık bir kolye yeterli olacaktır. Kolye kullanamazsanız naif bir bileklik kullanılabilir.

Tüm elbiseler için tıklayın!

Hayatımızın en kıymetli zamanları olan okul yıllarına veda edilen bu geceyi gönlünüzce yaşamanız duasıyla…

No Comments

Leave a Comment