fbpx

Modanisa.com’dan bir ilk “Black Friday”e Karşı “White Friday”

Türkiye’nin muhafazakar giyim sitesi Modanisa.com, bir ilke imza atarak “Black Friday” çılgınlığına karşı “White Friday” kampanyası düzenledi. 27-29 Kasım tarihleri arasında “2 alana 1 bedava’ uygulamasının yapıldığı kampanya, hem Türkiye’den hem de dünyadan yoğun ilgi görerek satışları üç kat artırdı.

Tüm dünyada kasım ayında alışveriş çılgınlığı yaratan Black Friday, Modanisa.com tarafından yepyeni bir konsept ile muhafazakar giyimi tercih edenlere yönelik bir kampanya olarak uyarlandı. Bir ilke imza atan ‘White Friday’ kampanyası tek günle sınırlanmayarak, 27-29 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirildi ve ‘2 alana 1 bedava’ uygulaması yapıldı.

Black Friday’de sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar tüketicileri mağazalara çeken indirimler, e-ticaretin yaygınlaşması ile online satışlarda da uygulanıyor. İlk kez bir muhafazakar giyim sitesi uygulamayı üç günlük bir kampanyaya dönüştürerek, 75 ülkedeki kullanıcılarına sundu.

Modern muhafazakar giyim tarzını benimsemiş kadınların tercihi Modanisa.com’daki 50 bin çeşit ürün, 300’ü aşkın marka ve ünlü modacıların siteye özel hazırladığı tasarımlar özel fırsatla tüketiciye ulaştı. Başarıyla uygulanarak Türkiye’den ve dünyadan büyük ilgi çeken kampanya döneminde sitenin satışlarında üç katı artış görüldü.

No Comments

Leave a Comment