fbpx

Muhafazakar Giyim ve Yaşam Fuarı: LİFESTYLE TURKEY

Merhabalar arkadaşlar, sizlere heyecanla beklediğimiz Muhafazakar Giyim ve Yaşam Fuarı: LİFESTYLE TURKEY‘den bahsetmek istiyorum. Bildiğiniz üzere blog sayfamı açtığım günden beri muhafazakar hanımlara ve ailelere uygun kıyafet önerileri, alkolsüz mekan ve muhafazakar konseptli gezi-tatil önerileri paylaşıyorum. Çünkü muhafazakar kesim oldukça büyük bir kitle olsa da imkanlar ve sunulan hizmetler bunun aksine idi.  Şimdi ise Türkiye’de ilk defa yapılacak bu fuarın müjdesini vermek istiyorum. Benim de hem kurucusu olduğum tesetturyakasi.com e-ticaret sitem, hem de blog sayfam tesetturyakasi.net adına katılacağım bu fuardan bahsetmek istiyorum.

 

Nedir LİFESTYLE TURKEY?

Dünya nüfusunun 1,6 milyarının müslüman ve bunun dışında farklı dinlere mensup milyonlarca muhafazakar insan var. LİFESTYLE TURKEY; Türkiye’deki genç ve üretken nüfus, tekstil sektörünün gelişmekte olması ile paralel olarak son yıllarda yükselen tesettür giyim sektörünün dünyaya açılmasını sağlayacak bir fuar olacak. Yerli veya dünya markası olmayı hedefleyen tasarımcı ve markalar, muhafazakâr müşteri kitlesine hitap eden mağazalar, toptancılar ve özel davetli nihai tüketicilerin ziyaretleri ile tanışma ve ticaret yapma şansı elde edecektir.

Muhafazakar giyim ve yaşam alanında uluslararası bir buluşmanın eksikliğinden hareketle ortaya koyulan Lifestyle Turkey Fuarı, 2-4 Mart 2017 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek ve sektörün global platformu olacaktır.

lifestyle-turkey-banner_600x175

NEDEN KATILMALISINIZ?

Türkiye muhafazakar giyim ve yaşam konusunda üretim ve tüketim başlıklarında Dünya’daki lider ülkedir.

Lifestyle-Turkey konusunda Türkiye’de ve Ortadoğu’daki tek ticari fuardır.

Lifestyle-Turkey tasarımcı-üretici-toptancı-mağaza-nihai tüketici zincirini bir araya getiren tek yurt içi fuardır.

Muhafazakâr yaşam pazarı Dünya’nın en hızlı gelişen tüketim pazarıdır.

230 milyar $ olan İslami moda pazarının 2020 yılı itibariyle 327 milyar $’a ulaşması beklenmektedir.

Lifestyle-Turkey yurt içi pazarın yanında uluslararası ziyaretçileri ile markanızın global pazarlara açılmasını sağlayacaktır.

lifestyle-turkey-banner_355x200Aynı zamanda fuarı ASKON, KOSGEB ve TATEG DERNERĞİ desteklemektedir.

FUAR KISA ADI: Lifestyle-Turkey
WEB SİTESİ: lifestyle-turkey.com
FUAR TARİHİ:2-4 Mart 2017
FUAR ALANI: ICC – İstanbul Kongre Merkezi
SERGİLEME KONULARI: Muhafazakâr Giyim, Muhafazakâr Moda Tasarımları, Muhafazakâr Yaşam Tercihleri
ZİYARET SAATLERİ:
2 Mart 2017 Perşembe : 10:00 – 18:00
3 Mart 2017 Cuma : 10:00 – 18:00
4 Mart 2017 Cumartesi : 10:00 – 17:00

3 Comments

 • Tesettür Yakası LifeStyle Turkey'de! | Tesettür Yakası 26 Şubat 2017 at 14:34

  […] önceki yazımda sizlere Muhafazakar Giyim ve Yaşam Fuarı: LİFESTYLE TURKEY‘den bahsetmiştim. Fuarda kurucu ve yöneticisi olduğum e-ticaret sitemiz […]

  Reply
 • Ali Mahir Kadayifci 3 Mart 2017 at 16:30

  Kayıt için çeşitli sitelere baktım, oralarla doğrudan linkler çok az. İnternet üzerinden haberlerin dışında bilgi almak zor. Özellikle giriş konusunda kapıda sorun yaşamamak adına kayıt, rezervasyon konusunda epeyce bir side dolaştım. İlk girişte yakalamak için gerekli sayfa düzeni kolaylaştırılmalı diye düşünüyorum.
  Fuarınızın başarılı geçmesini dilerim.
  Saygılarımla,
  A.Mahir Kadayifci

  Reply
  • tesetturyakasi 2 Nisan 2017 at 23:43

   Merhaba Mahir Bey, yorumunuzu yeni farketmiş olduğum için üzgünüm. Bu konuda çok fazla sorun yaşayan olmuş, umarım Sofuar firması veya sonrasında çalışılacak olan firma daha dikkatli olur bu konuda. Toptan satın almalar düşünürseniz online ve toptan siparişlerinizi tesetturyakasi.com veya info@tesetturyakasi.com‘dan yapabilirsiniz.

   Reply

Leave a Comment