fbpx

Pi Kids Costume

Yepyeni bir oluşumun müjdesini vermeye geldim sizlere…

@rengarenkkostum ile dünyanın dört bir yanına yedi bölgemizin kostümlerini taşıdık bu sezon. Yöresel kostümler dışında modern dans kostümleri, hayvan kostümleri derken sizlerin de desteği ile çok keyifli bir dönem geçirdik. Bu motivasyon ile tüm Türkiye’de ilk, orta ve lise öğrencilerine okul kıyafetleri yapmaya talip olduk. Aramızda okul müdürleri, öğretmenler var biliyorum ve yine sizlerden desteğinizi istiyorum. Yeni sezonda çocuklar, gençler inşallah bizim ürettiğimiz formalarla sıralarına oturacaklar!

Ekoselerle, aksesuarlarla, çocuklarla bol bol haşır neşir olunca ve sürekli üretmeye, bir şeyler ortaya koymaya odaklanınca bunun etkisi ile bir rüya görmüş ve sizinle Instagram’da paylaşmıştım. İşte o rüya ile ortaya çıktı @pikidscostume!

Erkek-Bebek-Fotoğraf-Çekimi-Kostümü
Rüyamda gördüğüm; kara tahtanın önünde elinde tebeşiri ile problem çözen, siyah metal çerçeveli gözlüklü, ekoseli şortlu o çocuk için doğdu Pi Kids… Bu rüya ile uyanmamın büyük sebebi de oğullarıma arzu ettiğim tarzda giysiler bulamamamdan geçiyor. Oğlanlar ikiye çıkınca uzun zamandır yakınıyordum giyimleri konusunda. Farklı bir şeyler arıyor ama bunu da tam ifade edemiyordum. Renkli ve baskılı giysiler giydirmeyi sevmiyor, babası gibi gezmelerini de arzu etmiyordum oğullarımın. Ve bir gece uykumdan Pi Kids Costume diyerek uyandım ve ertesi gün kumaş alımı, aksesuarlar hazırdı! Hemen bir kaç numune çalışıp ilk denemeyi iki numara Yusuf Hakan’da yaptık.

Erkek-Çocuk-Kıyafetleri

Biz çok sevdik ailece!

Şimdilik unisex ve sadece erkek olarak başladığım Pi Kids beni heyecanlardırdığı kadar sizi de heyecanlandırır umarım. Zira hayalimdeki şirin, afacan ve zeki erkek çocuklarının Pi’lendiğini görmek en büyük hedefim! Ayrıca fotoğraf çekimleri ve doğum günü, mevlüt gibi özel günler için farklı bir şeyler olsun derseniz tam size göre tasarımlar var burada. Bayram yaklaşıyorken siz de oğullarınıza veya oğlu olan sevdiklerinize sıradışı ve makul fiyatlarda olan bu tasarımlardan almak isterseniz ben burada siparişleriniz için heyecan ile bekliyor olacağım.

IMG-0637

#pikidscostume

@pikidscostume

Whatsapp Sipariş Hattı: 533 565 48 46

No Comments

Leave a Comment