fbpx

Rabia Yalçın R4 Koleksiyonu

2009 yılında New York Couture Week’te ‘En Yenilikçi Tasarımcı Ödülü’nü alan, koleksiyonları dünya moda basınında ‘en iyi koleksiyon’, ‘ezber bozan’ olarak yer alan, Time Dergisi’nde övgüyle söz edilen, son 4 yıldır dünyada yapılan araştırmalar sonucunda ‘Dünyada En Etkili 500 Müslüman’ listesinde var olan modacı Rabia Yalçın, R4 markası altında günümüz kadınının ihtiyaçlarına uygun olarak tasarladığı 15 parçalık dış giyim koleksiyonunu seçkin bir davetli kitlesine sundu.  Koleksiyonda yer alan parçalar ilkbahar ve yazın ruhuna uygun olarak temel renklerde ve sade fakat şık detaylar öne çıkarılarak, günlük yaşam kolaylığı göz önünde bulundurularak hazırlanmış. Koleksiyonda yer alan parçalar çeşitli aksesuarlarla kombinlenerek günün her saatinde giyilebilecek şekilde hazırlanmış.

9 28   46 8 32 10 11

Çantadan ayakkabıya kadar adeta zerafet timsali olan, giysileri tamamlayan aksesuarlar ve büyüleyici detaylar barındıran giysiler masalsı bir hava ile sunulmuş. Uzun uğraşlar verilmiş, el işçiliği uzaktan bakınca bile anlaşılan, parıltılı orjinal taşlarla bezeli özel gün kıyafetleri de görülmeye değer.

47

1

Koleksiyonda yer alan parçalar yakında seçkin butik ve online satış sitelerinde müşterilerin ilgi ve beğenisine sunulacak.

Web: http://www.rabiayalcin.com/

İnstagram: tasarimci_rabiayalcin_r4

İrt: 0212 272 52 90

E-mail: info@rabiyalcin.com

 

No Comments

Leave a Comment