fbpx

Suud Tesettür Zeruj Port’da Açıldı!

Tesettür giyimde kaliteyi yakalayan, ürün çeşitliliği noktasında da günden güne büyüyen, toptan ve perakende olarak hizmet veren Suud Tesettür Giyim Zeruj Port AVM’de açıldı!
Zeruj-Port-AVM-Suud-Tesettür
 
Zevk ve stil sahibi, aynı zamanda azimli ve çalışkan 3 kadın girişimci; Sevgi Genç, Nebiye Ünlü ve Fatma Çırak 2015 yılında küçük bir bütçe ile Suud Tesettür  markasını kurarak giyim sektörüne adımını atmıştır. Her bütçeye uygun çok çeşitli ürünlerle satış yapmayı hedefleyen üçlü; “Komisyonlu Satış” adı verilen sistemle, aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen binlerce ev hanımına da iş imkanı sunmuştur. Bu uygulama ile kadınlar sosyal medya üzerinden Suud Tesettür’ün ürünlerini satarak, pirim kazanmaktadır.
Suud-Tesettür-Giyim
Girişimciler; kısıtlı bütçeyle başladıkları işte, 3 yıl gibi kısa bir sürede müşteri memnuniyetini esas alarak, Türkiye’nin en güvenilir, en önemli ve en başarılı tesettür markaları arasına girme yolunda büyük bir yol kat etmiştir. Bu süre zarfında kendi tasarladıkları modellerinin imalatına ve toptan satışına da başlamıştır. Tüm Türkiye’ye ve Avrupa’ya ürün göndermektedirler.  Hızla büyüyen marka 2018 yılında “NS Suudtesettür” isminin patentini alarak, markalaşma sürecine girmiştir.
IMG-5702
Gün geçtikçe büyüyen NS Suudtesettür ailesi, deneyimli kadrosuyla 23 Şubat 2019’ da İstanbul – Zeytinburnu Zeruj Port AVM’ de büyük bir açılışla ilk mağazasını açmıştır. Önceleri muhafazakar kadınlara yönelik günlük şık ürünlerin satışını yapan ekip, açtıkları mağaza ile birlikte abiye ve büyük beden ürünlerin satışına da başlamıştır. Şimdi ise Ülkemizin her şehrine bir şube açmayı hedeflemektedir.
Suud-Tesettür-Giyim-Komisyonlu-Instagram-Satışı
Suud Tesettür markasının tüm ürünlerini www.tesetturkapinizda.com ve @suudtesettur Instagram hesabından takip edebilirsiniz.
IMG-5700
Kendi işini kurmanın zorlu yollarından geçmiş biri olarak bütün kadın girişimcileri destekliyorum elbette ve ”NS Suudtesettür” kurucularının inanç ve azmini takdir ediyor, örnek alıyorum. Zira günden güne büyümenin yanında yüzlerce kadına evlerinden iş imkanı sunuyor olması çok büyük bir başarı. Siz de bu başarılı 3 kadını muhakkak mağazasında ziyaret edin ve tasarımlarını görün. Eminim ihtiacınız olan bir çok parçayı bu mağazada bulacaksınız.
IMG-5704
Kombinleme kolaylığı sunan altlı üstlü pantolonlu etekli takımlar, mezuniyet giysileri, umre kombinleri, feraceler, tunikler, sade ve şıkırtılı abiyeler… Çok daha fazlası için yeni açılan ve alternatiflerine dekorasyonu ile fark atan, Zeruj Post Avm’de bulunan mağazaya gidebilir veya kargo ile sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Avrupa’dan ulaşmak isteyenler için Berlin’de de Anyela Moda mağazası Suud Tesettür’ün şubesi olarak hizmet vermekte.
IMG-5701
Adres: ZERUJ PORT AVM Kazlıçeşme Mah. Asım Kazancıgil Cd. No: 38 Dükkan: 11/D Zeytinburnu/İstanbul
Toptan: 0554 352 40 80
Whatsapp: 0533 217 69 83

No Comments

Leave a Comment