fbpx

Tesettür Giyim Bahar Kombinleri

Bahar aylarında enerjinize enerji katacak kombinlerle karşınızdayım. Sıcak havaların gelmesi ve uzayan gündüz vakitlerine paralel, davetler veriliyor, dışarı gezmeleri yapılıyor. Artan aktivitelerle, kış boyu yapılan ev oturmalarından sonra bahara açılan kapı ile kıyafet gereksinimlerimize de yenileri ekleniyor. Ben de bu ihtiyaçlarınıza bir nebze kolaylık sağlayacak önerilerle, kombin yapmanızı kolaylaştıracak detaylarla sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum. Kombin önerilerimle hem mağaza mağaza dolaşıp yorulmanızı engellemeyi, hem de online alışveriş sürenizi kısaltmanızı hedefliyorum.

Geçtiğimiz yıl tesettür giyim sektörüne hızlı giriş yapan Refka markasının bu sezon için hazırladığı koleksiyonundan sizler için seçtiğim pötikare elbisenin iki rengi ile iki farklı tarzda kombin hazırladım.

admin-ajax.php

Bahar aylarında sıkça göreceğiniz sarı renk ve pötikare desenler en şirin haliyle bu elbisede! Kalın obi kemeriyle zarif bir stile kavuşan elbise, gününüze neşe katacak. Benim düz spor ayakkabı ile kombinlediğim elbiseyi siz oxford ya da babet ayakkabılarınızla kullanarak neşeli ve şık görünebilirsiniz. Bu sezon çiçek desenlerinin çok revaşta olmasından dolayı papatya detaylar ekledim. Siz de gün içinde yanınızda taşıdığınız ajandanızı veya telefon ya da tablet kılıfınızı bu tarz desenlerle kaplayarak giysilerinizle bütünlük sağlayabilirsiniz.

admin4-ajax.php

İkinci kombin önerim ise klasikten vazgeçemeyen yahut yaz akşam davetleri gibi yerlerde kullanamak isteyen hanımlar için! Kırmızı pötikareyi sadece beyazlarla hayal ettim ve sizler için bu şekilde yorumladım. Beyaz şal kullanmaktan çekinen hanımlar zümrüt veya kırmızı şal yada tek renk eşarplarla da kombini tamamlayabilirler. Serin akşamlar için elbise üzerine keten yarım boy ceketler veya elbise boyunda kaplar tercih edilebilir.

Elbiselere sahip olmak için kombinlere tıklamanız yeterli.

Bahar da neşeniz bol olsun 🙂

No Comments

Leave a Comment