fbpx

Tesettür’e Yeni Soluk ”TESETTÜR YAKASI”

Dünyadaki tüm muhafazakar kadınların, sosyal hayatlarında ihtiyacı olan her tarz giysi ve aksesuarı bünyesinde bulundurmayı hedefleyen ”Tesettür Yakası”, kurucusu olarak benim tasarımlarım dışında sektöre yepyeni tasarımlarıyla soluk getirecek, eğitimli tekstil ve moda tasarımcılarının ürünlerine de yer verecek.

Tesettür Yakası’nı diğer firmalardan ayıran en önemli özellik dünya modasını takip eden değil ”modanın kalbi” olma çabasıdır. Taklit ürünlerin değil, ihtiyacın, sağlıklı giyinmenin adresi olacak Tesettür Yakası ile tek bir tık ile baştan aşağı kadının giyinmesini sağlamak hedefindeyiz. Sitedeki ürünlerden hazırladığımız kombinler ile alışverişte vakit kaybını azaltmak ve kolay seçim yapılmasını sağlamaya çalışmaktayız.

Muhafazakar kadının giyim kuşam ihtiyaçları dışında; ev, aile yaşantısına dair aktüel yazılar, dünya çapında gezilecek yerler ve mekanlar hakkında paylaşımlar ve ev hanımlarının evden üretim yapmasını sağlayacak ”Online Kalıp Eğitimleri” ile web sitemizden blog sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Online alışveriş sitemizi aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

İnstagram/tesetturyakasi

Facebook/tesetturyakasi

Pinterest/tesetturyakasi

Twitter/tesetturyakasi

 

 

 

 

 

No Comments

Leave a Comment