fbpx

TUĞBA & Venn: Tesettür Giyimin Özel Tasarımları

1993 yılından bu yana tesettür giyim ihtiyacını iç ve dış piyasada büyük ölçüde karşılayan  Tuğba Giyim, bu sezona damga vuran ürün ve dünya markalarına taş çıkartacak katalog çekimleri ile dikkatleri çekmeyi başardı.
Uzun yıllardır grup; TUĞBA, NİHAN ve VENN markaları ile farklı beğenilere ve farklı bütçelere hitap ediyor. Markanın Tuğba&Venn başlığı altında topladığı 2017 İlkbahar-Yaz ürünlerinin her biri birbirinden kıymetli.
Marka; giyinme ihtiyacını sanatla birleştirirken, kumaş kalitesi, geniş ürün yelpazesi, şık ve zengin tasarımlarıyla hazır giyim sektöründe işini en iyi yapanların başını çekiyor.
TUĞBA’NIN 1982 yılında başlayan ticaret hayatı, bugün hazır giyim sektöründe 3 marka, ülke geneline yayılmış satış noktaları ve Avrupa’dan Ortadoğu’ya uzanan pazarlama ağıyla devam ediyor. Aynı zamanda bir çok dilde hizmet veren online alışveriş sitesinden markanın ürünlerine ulaşmak oldukça kolay.
Şimdilerde Karadeniz Yaylaları’nda 2018 Sonbahar-Kış için çekimlerini gerçekleştiren markanın yaz ürünlerinin büyük bir kısmı indirime girmişken en yakın şubesine veya internet sitesine bir ziyarette bulunabilirsiniz. Eminim siz de geleneksel motiflerle harmanlanmış bu modern tasarımlar arasından kendinize en çok yakışanı bulacaksınız.

2 Comments

Leave a Comment