fbpx

Zomato’dan Ramazan’a Özel 500’ü Aşkın İftar Menüsü

Kullanıcılarına yemekle ilgili tecrübeler sunan keşif rehberi Zomato, Ramazan ayına özel 500’ü aşkın mekanın iftar menüsünü uygulama içerisinde güncelledi.

Her türlü bütçeye hitap eden iftar menüleri bulunan mekanları listeleyen Zomato; seçili restoranlara rezervasyon yapma özelliği, menü fiyatları, açılış kapanış saatleri, adres bilgisi, ambiyans ve yemek fotoğrafları, kullanıcı yorumları ve bunun gibi birçok bilgiyi de içeriyor.

Şehrin en popüler restoranlarından oluşan, özenle hazırlanmış İstanbul derlemelerini kullanıcılarıyla paylaşan Zomato, Ramazan’a özel iftar menüsü olan mekanlardan oluşan “İftarın Yıldızları” derlemesinde 80’i aşkın ön plana çıkan mekanı listeliyor. Zomato kullanıcıları tarafından yapılan değerlendirmelerle ön plana çıkan mekanlar Ramazan’da sevdikleriyle keyifli ve lezzet dolu bir iftar yemeği geçirmek isteyenler için birbirinden özel alternatifler barındırıyor. Ramazan başlangıcı 6 Mayıs 2019 tarihi öncesinde kullanıcılarla paylaşılan Zomato İftarın Yıldızları derlemesi büyük bir ilgi görerek 10.000’e yakın kişi tarafından ziyaret edildi.

İftar’ın Yıldızları Derlemesi’ni ziyaret etmek için:

https://www.zomato.com/tr/istanbul/en-iyi-iftar-mekanlari

 

İftarın Yıldızları derlemesinden ön plana çıkan mekanlar karşınızda!

 

1-Güler Osmanlı Mutfağı: Sultan ve Şehzade mutfağının seçmelerinden oluşan Güler Osmanlı Mutfağı Sultan Sofrası isimli iftar menüsü Ramazan’a özel lezzetleriyle ön plana çıkıyor.

guler-osmanli-mutfagi-chef-s-suggestion-e913c

İftar menüsünü incelemek için:

https://www.zomato.com/tr/istanbul/gler-osmanl-mutfa-g%C3%B6ztepe-merkez/menu

 

2-Çömlek Kuru Fasulye: Klasik lezzetleri sevenler için her gün değişkenlik gösteren iftar menüsünü müşterileriyle buluşturuyor.

Çömlek Kuru Fasulye

İftar menüsünü incelemek için:

https://www.zomato.com/tr/istanbul/%C3%A7%C3%B6mlek-kuru-fasulye-k%C4%B1s%C4%B1kl%C4%B1-istanbul/menu#ramazan_%C3%B6zel

 

3-Abdülkadir Restaurant:  Ağırlıklı olarak Kastamonu yemeklerini tatmak ve  sevdikleriyle bir iftar saati geçirmek isteyenlere özel menüsüyle Abdülkadir Restaurant,  Ramazan sofralarına ev sahipliği yapıyor.

Abdülkadir Restaurant

İftar menüsünü incelemek için:

https://www.zomato.com/tr/istanbul/abd%C3%BClkadir-restaurant-1-bak%C4%B1rk%C3%B6y-merkez-istanbul/info

 

4-Seraf Restaurant: Anadolu yemek kültürünün modern temsilcisi Seraf iftar için tercih edilebilecek en iyi mekanlar arasında yerini alıyor.

Seraf-Restaurant-3-785x600

İftar menüsünü incelemek için:

https://www.zomato.com/tr/istanbul/seraf-restaurant-mahmutbey-istanbul?zrp_bid=0&zrp_pid=14

 

5-3N Sofra:: Geleneksel iftar sofralarının vazgeçilmez kebap ve et ağırlıklı bir menüye sahip 3N şık konseptiile huzurlu bir iftar sofrası sunuyor.

3N Sofra

İftar menüsünü incelemek için:

https://www.zomato.com/tr/istanbul/3n-sofra-1-tuzla-merkez-istanbul/info

 

Dahasını incelemek için Zomato uygulaması içerisinde yer alan İftarın Yıldızları derlemesinin tamamını ve iftar etiketli arama yaparak zengin içerikli iftar menülerini inceleyebilirsiniz.

https://www.zomato.com/tr/istanbul/restoranlar?iftar=1

No Comments

Leave a Comment