Açık Büfe Kahvaltının En Tatlı Hali Seyran’da!

Bugün İstanbul’un birçok semtinde bulunan Seyran Pastanesi’nin açık büfe kahvaltısından sizlere bahsetmek istiyorum.

Bir çoğunuz önünden geçerken tatlı, pasta veya poğaça almıştır eminim. Ama ben bugün çok sevdiğim kahvaltısından bahsedeceğim sizlere. Bahçeşehir’e açıldığından bu yana sık sık hafta içi giderim kahvaltıya. Çok ideal bir açık büfesi var. 3-4 çeşit kaliteli peynir ve zeytin, jambon, yeşillikler, kapalı-açık bal ve reçeller, menemen, kızartma ve yumurta değişmezlerden… Ana kahvaltılıklar dışında buranın poğaçaları ve tatlıları benim favorilerim. Kahvaltı fiyatı 27 TL ve büfedeki tüm poğaçalar, tatlılar, bir adet ek ve pasta çeşiti, hatta sınırsız çay bu fiyata dahil.

20180305_120220

Buraya sık gitme sebebim sadece kahvaltısı da değil. Hem hafta içi sakinliğinde laptopumu alıp rahatça çalışabiliyorum, hem de personellerin de pozitif hal ve tavrından ötürü çocukla rahat ediyorum. Bahçeşehir şubesinde oyun alanı ve mesciti bulunuyor lakin üst katta ve sık kullanılmadığı için kışın biraz soğuk oluyor ve çok düzenli olmuyor.

Yolunuz düşerse siz de Seyran’da bir kahvaltı yapın derim. Envai çeşit yerine az ve lezzetli kahvaltılıklar, huzurlu mekanlar artık pek bulunmuyor, hele ki bu fiyata!

Seyran Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

 

 

No Comments

Leave a Comment