Doğru kombin nasıl yapılır?

Hanımların  moda konusunda en büyük sorunlarından biri de kuşkusuz: doğru kombin yapmak. Nasıl kombin yapılır? Hangi elbiseyle hangi ayakkabılar? Hangi desenlerle hangi renkler? Kombin yapmak, tesettürlü hanımların da giyim konusunda sorunlarından birini teşkil ediyor. Özellikle, kıyafete göre, eşarp seçimi en zor seçimlerden biri. Bütün hanımlar, şık görünmek; kendini en doğru şekilde ifade etmek istiyor.

^C9E06898E5D884A90FD8E48CF30EF3C8003F93DC3509781EC7^pimgpsh_fullsize_distr

Tesettür modasına ait şirketler, mecralar gün geçtikçe artıyor. Tesettür modacıları arasına da her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Bu mecraların arasına, kısa bir zaman önce, kombiniyakala.com’ da eklendi. Tesettür modasını yakından takip eden; kombiniyakala.com, başta Kayra, Puane, Inspiration olmak üzere en ünlü tesettür markalarının en trend parçalarını bir araya getiriyor.

0006320_hld-triko-gomlek-bluz-lacivert

Gönül Kolat, Pınar Şems ve Gamze Polat gibi tesettür modasının öncü isimlerinin yeni sezon ürünlerini, kombiniyakala.com’da bulmak mümkün. Seçtikleri, parçalarla kombin yapmakta zorlanan hanımlara yol gösterirken; nasıl kombin yapılacağının da ipuçlarını satır aralarında veriyorlar.
0006249_bcc-burcum-by-etek-haki

Kombiniyakala.com, sadece kombin konusunda değil, vade farksız altı taksitle ödeme kolaylığı ve 50 tl ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo özelliğiyle de, tesettür modasını yakından takip eden hanımların buluşma noktası olmaya aday gibi görünüyor. İlkbahar\Yaz 2016 sezonunun en moda parçalarını, şık indirim olanaklarıyla bizlere sunması da, kombiniyakala.com’u yakından takip etmek için iyi bir neden gibi gözüküyor.

Eğer, siz de kombin yapmakta zorlanıyorsanız; kendinize size yardımcı olacak bir platform arıyorsanız; kombiniyakala.com’u ziyaret ederek, kombin sorunuzu çözüme kavuşturabilirsiniz.

1 Comment

  • pelin 5 Haziran 2016 at 23:26

    sade ve şık kombinlere bayılıyorum.! elinize sağlık harika bir döküman olmuş

    Reply

Leave a Comment