Çocuklara Özel Hikaye Kitabı

Kitapfabrikası.com; çocukların en sevdiği hikaye kitaplarını kişiye özel hale getirerek onlara kendilerini özel hissettirecek hem bir ömür saklayabilecekleri hem de onlara okumayı sevdirecek çok anlamılı bir hediye hazırlıyor.

IMG_20180514_130100_707

Çocukların çok sevdiği Küçük Prens, Balonla Dünya Turu, Dinazorlar Zamanına Yolculuk gibi çeşitli hikaye kitapları arasından istediğinizi seçip, çocuğunuzun fotoğrafını ekleyerek, içerik kısmındaki karakterlere sizin, eşinizin ve çocuğunuzun ismini vererek hatta arzu ederseniz hikaye içeriğini de değiştirerek eşsiz bir hediye hazırlayabilirsiniz.

IMG_20180514_130221_809

Ben de oğlum Fatih Alper’in 5 yaş doğum günü için özel bir hikaye kitabı hazırlattım. Oğlumun dinazorlara olan ilgisinden dolayı tercihim Dinazorlar Zamanına Yolculuk kitabı oldu. Kitabın arka sayfasına da beraber çekildiğimiz bir fotoğrafı ve hediye notunu eklettirdim. Şimdilerde her akşam biz ona hikaye okuyoruz ama eminim okumayı öğrendiğinde kendine ait bir hikayeyi okumaktan daha çok zevk alacaktır.

IMG_20180514_154913_266

Fiyatları da oldukça makul olan, kişiye özel hazırlanan bu hikaye kitaplarından alarak siz de sevdiklerinize hem sıradışı hem de oldukça anlamlı bir hediye vermiş olacaksınız.

 

 

 

No Comments

Leave a Comment