The Shaula Beylikdüzü

Soğuk havalarda havuz manzarasına karşı şömine başı, sıcak havalarda ise havuz başında çam ağaçlarının gölgesinde keyifle vakit geçirebileceğiniz, açık çocuk oyun alanı da olan ve alkolsüz hizmet veren Beylikdüzü Kavaklı’da bulunan The Shaula’ya gidiyoruz!
The-Shaula-Özel-Gün-Kutlamak-İçin-Cafe-Beylikdüzü
Havuz Başı Cafe
The Shaula Beylikdüzü
Şehrin göbeğinde çam ağaçları ile kalabalıktan, gürültüden kamufle olmuş The Shaula sıradan cafelerden biraz farklı… Sabah kahvaltısından akşam yemeğine kadar farklı seçeneklerde menüsü bulunan, akşamları canlı müzik yapan, hem genç hem aile dostu bir mekan.  Ayrıca evlilik teklifi, doğum günü, baby shower gibi özel günler için farklı konseptlerde paket programlar halinde de hizmet veriyor. Bahçesinde havuzu, çam ağaçları ve şık peyzajı ile diğer cafelerden daha farklı bir deneyim sunuyor. Yaz aylarında kahvaltısını yapıp serinlemek için havuza giren gençler ve çocuklar da oluyormuş, ben kar manzarasına şahit olduğum bir kış günü gittiğim için denk gelmedim.
IMG-5295
Bilinirliği az bu sebeple de sakin! Şömine, canlı müzik, havuz başı konsepti ile de şirin bir mekan. Yemekler ise orta seviye bir kalitede ama sunum ve ilgi alaka için iyi seviye denebilir. Özellikle manzarası ve atmosferi için denemeye değer!
 The-Shaula-Beylikdüzü-(2)
Adres: Kavaklı Mah. Bayrak caddesi No: 36 Beylikdüzü / İstanbul
Telefon: 0 (212) 872 88 89
Telefon: 0 (538) 424 93 51

The Shaula Cafe & Restaurant Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

 

 

No Comments

Leave a Comment