Stil Sahibi Kadınlar ve Onların Piknik Sepetleri

Çok severiz hafta sonu eşimizi dostumuzu alıp şöyle havadar havadar bir piknik yapmayı. Sabahın erken saati kalkıp hiç üşenmeden yola koyulur, mis gibi havada simidimiz, semaver çayımız, kahvaltılıklarımız… Sohbet, muhabbet eşliğinde oynanan oyunlarda cabası. Yorgunluk ve rehavet tam bastırınca etraftan gelen mangal kokusu ile iştahların tekrar açılması hali. Biraz yorgunluk çokca anı demek piknikler. Bu pikniklerde sizlere eşlik edecek stil sahibi kombinler ve piknik sepetleri önereceğim. Kombinleri bilmem ama bu sepetleri çok seveceksiniz. Düzenli ve temiz olması işinizi çok kolaylaştıracak.

Türkiye’de www.designstatehome.com internet sitesinden bulabileceğiniz bu sepetlere yurtdışından Türkiye’ye kargo yapan internet sitelerinden de sahip olabilirsiniz.

Stil sahibi sepetler tabiki stil sahibi kadınların elinde olacak. 🙂 İşte bu yüzden sizlere piknikte rahat edeceğiniz koöbinleri de sunmak istedim.

Aslolan rahat ve konforlu seçimler yaparken tarz ve şıklığınızdan ödün vermemeniz. Sportif aktiviteler olmayacaksa; pufidik-kabarık etekler, hasır şapka renkli gözlüklerle, pötikare elbiseler oversize hırkalarla şahane olacaktır. At binme, voleybol gibi hareket gerektiren aktiviteler için pamuk ve keten kumaştan üretilmiş üst parçalara yer vermek, bunları rahat pantolonlarla kombinlemek en akıllıcası.

Hasır şapkanız, güneş koruyucunuz, güneş gözlükleriniz, güzel anılar için fotoğraf makinanız… Hepsi hazırsa haydi pikniğe!

 

No Comments

Leave a Comment