En Çok Kullanılan Müzik Uygulamaları

Teknolojik çağın en çok kullanılan aleti kuşkusuz akıllı telefonlar. Akıllı telefonlar sayesinde her yerden istediğimiz bilgiye uber hızda ulaşabiliyoruz. Akıl küpü bu cihazlardaki mobil işletim sistemleri sayesinde binlerce uygulama arasından ihtiyacımız olanı seçip ücretli veya ücretsiz olarak kullanabiliyoruz.

mobil-uygulama-nedir(3)

Elimizden düşürmediğimiz üstün zekâ ürünü bu cihazlardan kişisel olarak herkesin beklentisi farklı. Kimisi sosyal medyayı daha aktif kullanmak, kimisi daha iyi fotoğraflar çekmek, kimisi de işlerini daha rahat yürütebilmek için akıllı telefonları kullanıyor. Mobil uygulamalar da yine kişisel ihtiyaçlara binaen hazırlanıyor ve kullanıcılar kendi taleplerine göre beğendikleri uygulamaları indiriyorlar.

Elimizden düşürmediğimiz akıllı telefonlara ücretsiz olarak indirebileceğiniz, kendi klasmanında en iyi üç müzik uygulamasını sizlerle paylaşmak istiyorum.

1.     TuneIn Radio

tunein-ps-vita-radio

Tuneln Radio uygulaması sayesinde binlerce radyo arasından istediğinizi dinleyebilirsiniz. Müzik kanallarının yanı sıra kullanıcılarına dünyanın en geniş ücretsiz spor, sohbet ve haber radyo koleksiyonunu sunuyor. Dünyanın neresinde olursanız olun bu uygulama ile zevkinize uygun seçimler yapmanız çok kolay.

2.     Shazam for iOS & Android

shazam-app-android-ios-music-sarki-ismi-bulma

Çıktığı ilk günden beri kullanıcılarını çok memnun eden bir uygulama Shazam.’’ Farkında olmadan ne çok ihtiyaç duyuyormuşuz meğer böyle bir uygulamaya’’ dedirten, çok doğru analistlik başarı ile hazırlanmış bir uygulama. Aracınızla yolda seyir halindeysen bir şarkı duydunuz, melodisini, sözlerini çok sevdiniz ama şarkının ismini, söyleyenini bilmiyorsunuz. Hemen Shazam’layıp şarkının ismini, okuyanını bulup, üstüne bir de dinleyebiliyor hatta sevdiklerinizle anında şarkıyı paylaşabiliyorsunuz.

Shazam dinle- bul uygulaması olarak biliniyor ve sanatçıları takip etme, şarkı sözlerine bakma, müzik haberlerini takip etme fırsatı da sunuyor.

3.     Spotify

convert-spotify-music-to-mp3

Spotify uygulamasını son zamanların en popüler müzik uygulamalarından biri. Çevrimdışı müzik listelerini dinleme imkânı sunuyor.

Nerede olursan ol müziklerin seninle! Ruh halinize uygun hazır çalma listelerinden birini seçebilir veya kişiye özel öneriler alabilirsiniz. Üstün ses kalitesi ile istediğiniz sanatçı, albüm veya çalma listesini karışık modda çalabilirsiniz.

No Comments

Leave a Comment